Dornova metóda a Breussova masáž

Pomocou Dornovej metódy (jemnej manuálnej terapie) sa kĺby, stavce a brány energie postupne uvádzajú do pôvodných polôh, a preto je vhodná pri akútnych problémoch, či dlhodobých bolestiach chrbta či kĺbov. Masér pracuje s klientom v stoji, v sede a v ľahu. Kývavým pohybom nôh či rúk sa uvoľňuje svalstvo v chrbtovej oblasti, čím sa neinvazívne a bez bolesti uvoľňujú zablokované energetické centrá.


Obnovením správneho usadenia kĺbov a stavcov sa telu navracia rovnováha a pružnosť. Indikácie: ischiatické bolesti, bedrové problémy, problémy s čeľusťami, ramenom, kolenom, tinitus, tenisový lakeť, žalúdočné problémy.

Breussova masáž
je jemnou, energeticko-manuálnou masážou chrbta v oblastí chrbtice, rieši duševné, energetické a telesné blokády za pomoci väčšieho množstva ľubovníkového oleja. Je vhodné ju kombinovať s moxovaním.

Pripravili sme pre Vás...

Stretnutie v prítomnosti alebo kým skutočne sme. (28.02. 2019)

Pozývam vás na spoločné stretnutia so zdieľaním individuálnych a zároveň jednoduchých skúseností žitia v prítomnosti.

Kde: Mierova 116. Kedy: pokračovanie28.2. o 18 00 hod. Príspevok: 3E


Prihlasovanie: vopred mailom, telefonicky 0948045565, cez FB, dá sa prísť aj bez prihlásenia.

S čím sa stotožňujeme, tým sme.

 

 

O Živote (30.10. 2017)

Nie je potrebné veriť alebo neveriť. NEZASAHUJTE. Nemôžete zlepšiť to, čo  už je dokonalé. Len zostaňte tichý a prázdny. Mooji

Kraniosakrálna biodynamika (18.10. 2017)

Ľudskú bytosť vníma ako celok a všetky jej súčasti uvádza do harmonického súladu.

Na začiatku všetkého je kľud, pokoj. Z neho vychádza všetok pohyb a všetky prejavy života. Kraniosakrálna biodynamika, (ďalej len CSB) používa spojenie „Dynamický kľud“. Tento kľud je esenciálny a živý. Môžeme ho vnímať aj ako „Zdroj, Prvotné vedomie, Existencia, Boh, Tao, Tvorivá inteligencia, Prvotný stav napojenia sa na neobmedzený potenciál.“

 

 

Viac informácii si prečítajte tu.